PL PL

Nergal Mistrzem Polski w bikejoringu !

 

Lipusz, 5-6 XI 2011 Mistrzostwa Polski w Drylandzie.Nasz Team z Pruszcza Gdańskiego mocno zaznaczył swoją obecność podczas tych zawodów.

 

2 złote medale dla Igora Tracza

klasa bikejoring (Nergal)

klasa 4 psy (Ozzi, Nella, Doda, Barbie)

 

1 złoto dla Olgierda i Ery w scooter1. Doskonały bieg Ery, która urodziła szczenięta 3 miesiące temu, ale po miesiącu została odstawiona od szczeniąt i wdrożona w ciężki systematyczny trening i dobrą suplementację.

 

1 brąz dla Agaty Kaczyńskiej i Nory w bikejoringu kobiet.

 

Mocny przejazd ze średnią prędkością ponad 38km/h z Nergalem w bikejoringu pozwolił mi wygrać nad 2gim Grzegorzem Liszką i 3cim Markiem Długołęcki. Drugi etap5800 metrówpoleciałem 1 sekundę szybciej niż pierwszy. Trasa bardzo szybka, interwałowa, lekkie zjazdy i podjazdy. Kross A+ na sram X9 2x10 i oponach Maxxis Monorail sprawił się znakomicie.

W klasie 4 psów w sobotę trochę zbyt pewnie poleciałem pierwszy etap, nie przyłożyłem się do zadania i Łukasz Paczyński ze Świeradowa Zdroju włożył mi 4 sekundy. Całą noc nie spałem, myśląc i skupiająć się wszystkimi błędami które popełniłem i nad błędami,  których popełnić nie mogę. Zmiana opon na szybkie slicki, ustawienie psów 1-1-2 (Ozzi, Doda, Nella i Barbie). Pierwszego dnia Ozzi biegnąc w jednej parze z Dodą spychał ją na pobocze, silny egoistyczny charakter mojego lidera nie pozwala mu dobrze pracować w parze, dlatego podczas drugiego przejazdu wysunął Ozziego samego na przód. Czas lepszy 12 sekund. Łukasz miał niestety wypadek podczas drugiego etapu i spadł na 3 pozycję, a na 2gą wskoczyła Agnieszka Rychwalska. Dziękuję Łukaszowi , że zmobilizował mnie do cięższej pracy i skupieniu uwagi, liczę na dalsze tego typu akcje ;)

Junior Ryszard Sitek z Krakersem wykręcił 6 czas w seniorach w bikejoringu.Nasi juniorzy Krzysztof Biegański (z Maxem) i Maciej Pojawa (z Lilu) zaliczyli kolejne starty w PK (po za konkurencją), a wraz z nimi jechała nasza seniorka Joanna Adamska.

 

wyniki:timepro.pl/liv/psyn2

 

foto: ze zgodą do publikacji autorstwa Mateusza Zdanowicza

Data dodania: 09.11.2011