Serwis www.kross.pl używa cookies, aby zapewnić Tobie najlepszą możliwą obsługę na naszej stronie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookies. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Zaloguj

PL PL

KROSS rozpoczyna współpracę z ERGO HESTIĄ

Ubezpieczenia rowerowe to kolejna usługa, którą firma KROSS postanowiła udostępnić swoim klientom. Wspólnie z jednym z liderów rynku ubezpieczeniowego w Polsce – firmą ERGO Hestia – udało się opracować unikatowy produkt ubezpieczeniowy.

Ubezpieczenie B(ik)E SAFE to produkt skierowany do tych osób, które chciałyby zabezpieczyć swój rower przed kradzieżą oraz zniszczeniem. Ubezpieczenie wykupić można w momencie zakupu nowego roweru marek Kross oraz Le Grand.

Pomysł na wprowadzenie tego typu rozwiązania wynika z obserwacji branży rowerowej oraz potrzeb konsumentów. Polski rynek rowerów dynamicznie się zmienia. Na rynku obok rowerów miejskich, trekkingowych czy górskich pojawiają się zaawansowane modele takie jak rowery czasowe, trailowe, enduro. Polacy kupują coraz więcej droższych modeli, nierzadko inwestując w sprzęt kilka tysięcy złotych. Kupując rowery o znacznej wartości pojawia się pytanie, jak zabezpieczyć sprzęt, aby uchronić się przykrych konsekwencji związanych z kradzieżą czy uszkodzeniem roweru. Rozwiązanie tego problemu znaleźliśmy wspólnie z Ergo Hestią – komentuje Krzysztof Michałek, menedżer projektu KROSS.

W maju rusza sprzedaż ubezpieczeń w wybranych punktach dealerskich marek KROSS i Le Grand. Ubezpieczyć można każdy rower o wartości katalogowej do 10 000 zł. Więcej informacji o punktach, w których nabyć można ubezpieczenie znaleźć można na stronie https://www.kross.pl/bikesafe

 

Data dodania: 20.06.2018