PL PL

Startują darmowe przeglądy rowerów elektrycznych Krossa

Każdy właściciel roweru elektrycznego Trans Hybrid przez cały listopad będzie mógł skorzystać z darmowego serwisu swojego sprzętu w autoryzowanych punktach. To oferta szczególnie dla fanów całorocznego pedałowania, nawet w chłodne i nieprzyjemne miesiące.

Największa marka rowerowa w Polsce wprowadza jesienną akcję, skierowaną do rowerzystów, zaznajomionych z debiutującą na początku tego roku serią eBikeó’w Trans Hybrid. Co prawda sezon mamy już praktycznie za sobą, a jesienna pogoda coraz bardziej zaczyna przypominać o charakterystycznych dla siebie kaprysach, z częstymi deszczami i błotem na czele. Zaś mrozy i śnieg na drogach mogą przyjść szybciej, niż nam się to wydaje.

Dlatego warto myśleć perspektywicznie i zdecydować się na wykonanie kompleksowego przeglądu swoich dwóch kółek, by przygotować je technicznie na trudne atmosferycznie warunki jesienno-zimowe. Szczególnie w przypadku tak zaawansowanych konstrukcji jak rower elektryczny, wyposażony w baterię, silnik i sterujący komputer na kierownicy.

W ramach tej inicjatywy od 1 do 30 listopada każdy właściciel modelu Trans Hybrid 3.0 i 5.0 może go oddać  do darmowego przeglądu u swojego sprzedawcy lub w najbliższym autoryzowanym punkcie serwisowym. Przypomnijmy, że po zarejestrowaniu każdego roweru Krossa na stronie www.kross.pl uzyskuje się gwarancję na ramę na 5 lat. Wystarczy tylko wypełnić krótki formularz. Tym bardziej warto skorzystać z jesiennej akcji promocyjnej, gdyż warunkiem zachowania gwarancji jest właśnie dokonywanie regularnych przeglądów swoich dwóch kółek.    

Listę wszystkich autoryzowanych punktów serwisowych możemy znajdziemy na oficjalnej stronie Krossa

Data dodania: 27.10.2017