PL PL

Pomóż Mai zostać Sportowcem Roku!

Maja Włoszczowska znalazła się wśród 20 kandydatów do tytułu Sportowca Roku w plebiscycie organizowanym przez Przegląd Sportowy. To już 82. edycja tej imprezy, a do końca głosowania zostały zaledwie trzy tygodnie.

Sportowiec Roku to tytuł przyznawany profesjonalistom, którzy szczególnie ukształtowali sportową scenę w danym roku. 2016 to rok Euro i przede wszystkim Igrzysk Olimpijskich. Dla Mai był to natomiast rok niezwykłych wyrzeczeń, wyzwań i ogromnego sukcesu – srebrnego medalu w Rio. Dzięki swojej wytrwałości i sile nie tylko udowodniła siłę polskiego sportu, ale również zainspirowała wielu pasjonatów MTB. Polskie kolarstwo górskie nie byłoby takie samo bez niej.

Głosowanie online trwa do 6. stycznia, a codziennie można oddać po jednym głosie, klikając na stronie plebiscytu. Dodatkowo można zagłosować za pomocą kuponów sprzedawanych razem z Przeglądem Sportowym, a także na social media. Wystarczy na swoim koncie Facebook, Instagram lub Twitter wpisać „#sportowiecroku Maja Włoszczowska”, by głos został uznany za ważny. W dniu gali, 7. stycznia, pojawi się również możliwość oddawania głosów SMS-em.

Zapraszamy do udziału! 

Link: http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/

Data dodania: 13.12.2016