Serwis www.kross.pl używa cookies, aby zapewnić Tobie najlepszą możliwą obsługę na naszej stronie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookies. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Zaloguj

Maja Włoszczowska druga w Bad Sackingen!

Polka przegrała na finiszu po ciężkiej walce przez cały wyścig z Janą Belomoiną, podium uzupełniła Corina Gentenbien. Wyścig panów wygrał Mattias Fluckiger przed dwoma Francuzami: Maxime Marrotte i Victorem Koretzky.

 

Maja Włoszczowska od startu plasowała się w czołówce wyścigu, by od drugiej rundy jechać na przedzie z późniejszą triumfatorką – Janą Belomoiną. Polce nie dokuczały bóle po upadku, jakiego doznała w zeszłym tygodniu i mogła swobodnie walczyć z najlepszymi. Polka próbowała atakować, jednak świetnie dysponowana ukrainka odpierała jej ataki, uciekając Mai na finiszu. Druga z reprezentantek Kross Racing Team Jolanda Neff zakończyła ściganie na 8. miejscu.

W wyścigu panów team Krossa reprezentowali: Bartłomiej Wawak i Fabian Giger. Szwajcar od początku plasował się w czołówce i walczył o najwyższe lokaty. Po 3 okrążeniu zaczął odczuwać wysoką temperaturę i ukończył ściganie na 9 lokacie. Bartłomiej Wawak finiszował na 18 lokacie.

Za dwa tygodnie zawodnicy Kross Racing Team powalczą ponownie o zwycięstwo w wyścigu w Haiming.

Data dodania: 11.04.2017