Serwis www.kross.pl używa cookies, aby zapewnić Tobie najlepszą możliwą obsługę na naszej stronie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookies. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Zaloguj

F3

18.99 PLN

F3

18.99 PLN

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie kiedy produkt będzie ponownie dostępny, wpisz swój adres email w polu poniżej:

Należy wprowadzić prawidłowy adres e-mail.

Zamknij

Rozmiar:

Wybierz rozmiar

Olej do łańcucha Kross F3 został zaprojektowany dla rowerzystów szukających szybkiego, jedno-stopniowego preparatu, który czyści i smaruje. F3 wypłukuje zanieczyszczenia i rozpuszcza stare smary, pozostawiając warstwę czystego, nowego filmu o niskim współczynniku tarcia poślizgowego i odpornego na przywieranie drobinek brudu. Zalecany dla rowerzystów, ceniących sobie szybkość i wygodę.

Aplikacja: wstrząsnąć pojemnikiem przed użyciem. Nanosić z niewielkiej odległości na łańcuch. Pozostawić na kilka minut w celu dokładnego przeniknięcie smaru. Nadmiar produktu i pozostałości starych smarów usunąć przy pomocy szmatki.Czynność powtórzyć, aż do uzyskania czystego nasmarowanego łańcucha. Pozostawić na kilka minut do utwardzenia. Po tym czasie łańcuch jest przygotowany do użytkowania.

Więcej w tej kategorii

F2
18.99 PLN
F1
18.99 PLN