Produkt dodany do koszyka

PASCAL HOSSAY a KROSS kerékpáron a 2014 évben.

Miután két évet töltött a Vallonia-Merida csapatnál, Pascal Hossay csatlakozott a Hard'n Bikers of Simon Gueuning klubhoz, amelyben eddigi legnagyobb sikereit érte el. Két elvesztegetett évet követően, Pascal gyakorlatilag a nulláról indul majd. Ez évben főleg a belgiumi versenyekre fog koncentrálni.

Az elmúlt két év veszteségek sorozata volt Pascal-nak. Az egészségi problémái valamint a volt csapata körötti zűrzavar miatt nem sok alkalma volt versenyezni, de ennek ellenére még mindig a Vallonia team egy legjobb versenyzője. Pascal legnagyobb eddigi sikere a 2011-es győzelme a  Transmaurienne-ban volt, ahol is olyan nagy nevek győzedelmeskedtek, mint Chiotti, Meirhaeghe , Vollet Peraud. Pascal többszörös vallon bajnok és a belgiumi bajnokságok rendszeres „dobogósa”.

A Hard'n bikers és Pascal HOSSAY között megkötött szerződés nem jött volna létre egy fiatal brüsszeli cég támogatása nélkül: 2M Bikes . A Kross kerékpárok új forgalmazója elhatározta, hogy segít Pascalnak, s a rendelkezésére bocsátott egy karbon vázú KROSS Level B11 – 29er márkájú kerékpárt, melyet a lengyel cég megszokottan legmagasabb minőségi követelményeinek megfelelően gyártottak le.

Pascal már február 22. új klubjának színeiben áll a rajthoz.  A szezon első versenye a Cup5 Barchon 1st Seria versenye lesz (Liege - Belgium)

Hozzáadva: 26.02.2014