Produkt dodany do koszyka

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Praca Kross

KROSS to największa marka rowerowa w Polsce, od lat konsekwentnie umacniająca pozycję lidera lokalnego rynku oraz europejskiego. Jesteśmy również jedną z największych marek w Europie – rowery KROSS dostępne są w niemal wszystkich zakątkach Starego Kontynentu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. LEAN MANUFACTURING

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będzie odpowiedzialne za realizację planu sprzedaży oraz nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami na terenach:

  • Pierwszy przedstawiciel handlowy – Zachodniopomorskie
  • Drugi przedstawiciel handlowy - Podkarpackie, Małopolska

Miejsce pracy: Przasnysz/Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Obsługa rynku dealerskiego poprzez regularne wizyty w podległych punktach sprzedaży i prezentacja oferty handlowej
  • Pozyskiwanie nowych klientów, efektywne budowanie i rozwijanie relacji handlowych
  • Realizacja ustalonych działań marketingowych i promocyjnych na określonym terenie
  • Egzekucja standardów firmy
  • Odpowiedzialność za wyznaczony poziom sprzedaży i realizacja targetów jakościowych i ilościowych
  • Bieżąca analiza i raportowanie wyników oraz wykonanych zadań
  • Monitorowanie rynku pod względem popytu i podaży oraz działań konkurencji
  • Przygotowywanie raportów sprzedaży zgodnie z wewnętrznymi standardami spółki
  • Współpraca z Biurem Obsługi Klienta oraz Działem Sieci Serwisowe przy realizacji obsługi posprzedażowej

Wymagania:

  • Silna motywacja do odniesienia sukcesu w sprzedaży
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane doświadczenie w branży sportowej
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Konsekwencja w dążeniu do celu, orientacja na wynik
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników
  • Dostęp do wypożyczalni rowerów, siłowni oraz firmowej drużyny rowerowej
  • Dostęp do firmowej biblioteki oraz czasopism branżowych

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania dokumentów aplikacyjnych na adres:

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KROSS SA, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez KROSS SA danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem i.jakubiak@kross.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.