DVĚ KOLA, JEDNA VÁŠEŇ

Emoce doprovázející jízdu na kole jsou naší klíčovou inspirací. Chápeme a sdílíme je s našimi klienty - vášnivými cyklisty. Od návrhářů přes výrobu až po mechaniky - my všichni jsme zapojeni do tvorby jízdních kol Kross. Jako aktivní cyklisté také chceme jezdit na nejlepších kolech a nabídnout je i ostatním.

U modelů pro rok 2016 jsme se zaměřili na sportovní jízdní kola, která jistě ocení nadšenci i profesionálové všech cyklistických disciplín. Pro nás znamená jízda na kole sport, vášeň a technologii.

Sport

Vytváříme jízdní kola vítězů. Členové Kross Racing Teamu, In-Motion Kross Racing Teamu, Mariusz Bryja a Igor Tracz o tom již vědí své. Podporujeme je na každém kroku při cestě k úspěchu tím, že nabízíme nejlepší kvalitu carbonových modelů MTB, vylepšená silniční kola vento a enduro moon. U modelů pro rok 2016 jsme se zaměřili na sportovní jízdní kola, která jistě ocení nadšenci i profesionálové všech cyklistických disciplín. Pro nás znamená jízda na kole sport, vášeň a technologii.

VÁŠEŇ

Náš tým zaměstnanců se skládá z opravdových milovníků cyklistiky. Během práce dbáme na to, aby byl perfektní každý detail všech jízdních kol která opustí naši výrobu v Przasnyszu aby přinesla co nejvíce radosti jejich budoucím uživatelům. Během víkendů se spousta členů našeho týmu zůčastňuje amatérských soutěží po celém Polsku a jezdí na vybavení KROSS. Náš svět se točí kolem jízdních kol - jsme tedy plně zapojeni do naší práce pro firmu a pro lidi.

During weekends, many of us take part in the amateur competitions all over Poland and race on the KROSS equipment. Our world consists of bicycles - we are therefore fully engaged in our work for the company and for the people.

Technologie

Máme vlastní oddělení Research&Development -výzkumu a vývoje, jehož hlavním úkolem je vylepšovat již stávající modely a navrhovat nové. Chceme být nejlepší, to je důvod, proč naši inženýři stále testují různé nové materiály a technologie jejich zpracování. Konstruktéři často předčí obchodní trendy což činí polskou technologii rozpoznatelnou po celém světě. Příkladem je původní zavěšení s rotačním virtuálním bodem (RVS) uplatněné na modelech KROSS ze série MOON a SOIL. Výsledky práce týmu R&D jsou také inovovaná jízdní kola: KROSS LEVEL B+ Maji Włoszczowske nebo KROSS SOIL. Milovníci extrémního fyzického úsilí budou mít možnost v nové sezóně otestovat modely triathlon ze série VENTO TR. Ty byly založeny na strukturách s aerodynamickými prvky a také vytvořeny v Przasnyszu.