Drużyna Kross Staff Team wciąż na topie

14

Wrz 2017

Ostatnie weekendy przyniosły mnóstwo sukcesów naszym pracownikom, zawodnicy Kross Staff Team reprezentowali naszą markę na różnych imprezach rowerowych.

Nasz człowiek z żelaza

Na największe uznanie zasługuje nasz człowiek z żelaza – Andrzej Marek, który dokonał wielkiego czynu.  W zawodach Castle Triathlon Malbork pokazał prawdziwy charakter podejmując ogromne wyzwanie pokonania 3800m wpław rzeką Nogat następnie 180 km indywidualnej jazdy

na czas a na koniec  42km biegu do mety. Andrzej potrzebował na ukończenie dystansu Iron Man 11h:21m:12s Aby ukończyć takie wyzwanie Andrzej podczas zawodów łącznie spalił ponad 5800 kalorii  a w sumie na trasie tankował kilkanaście razy, pochłaniając:

  • 3 banany
  • 3 pomarańcze
  • 12 żeli energetycznych
  • 0,5l coli
  • 4 litry napojów + kilka łyków z rzeki Nogat 😀

Podium w potyczkach enduro

Rewelacyjny popis swoich umiejętności technicznych zaprezentował Arek Trzciński, który w Baligrodzie podczas rozgrywanych zawodów Kellys Enduro MTB Series wykręcił drugi czas w kategorii Men Masters  wygrywając przy okazji jeden z OS.

 

Wszechstronna Drużyna

Skoro mowa o „czasówkach” to nie możemy zapomnieć o naszym najbardziej doświadczonym zawodniku Panu Kazimierzu Niewiarowskim, który  cały czas wykazuje się wszechstronnością. W pobliskim Rzekuniu rywalizował w indywidualnej jeździe na czas a w kolejne weekendy walczył na błotnistych trasach Lotto Poland Bike gdzie stanął na podium w swojej kategorii.

W zawodach Lotto Poland Bike startowali też pozostali zawodnicy Kross Staff Team, Mateusz Rochowiak, Maciej Paluch, Janusz Jastrzębowski oraz Bartosz Grędziński. Mateusz w Nieporęcie wykręcił niezły wynik wjeżdżając na metę jako 4 zawodnik w kat. M2!

Nie tylko Mazowsze, ale i Warmia i Mazury przyciągnęła naszych zawodników na swoje trasy. Najpierw w Brodnicy Bartosz Grędziński odniósł spektakularne zwycięstwo na dystansie GIGA, gdzie po 30km ucieczce zdeklasował rywali ponad trzy minutową przewagą.

Kolejnym miastem, które gościło naszych zawodników była malownicza Krutyń gdzie w ramach imprezy Mazury MTB w składzie Grzegorz Furman, Krzysztof Kłosowski i Bartosz Grędziński  walczyli o najlepsze lokaty. Tu też nie wróciliśmy bez pucharu 6m open i 3 w kat M2 wywalczył Bartek w swoim debiucie na trasach tej imprezy.

Kross Staff Team zaprasza do Mławy

W dniu 1.10 w pobliskiej Mławie odbędzie się Maraton Rowerowy rozgrywany w ramach cyklu Mazovia MTB Maraton. Do wyboru będą cztery dystanse: 10km, 24km, 40km i 60km. Wszystkich, którzy mają ochotę spróbować swoich sił i naładować się kolarskimi endorfinami namawiamy do startu. W Ramach KROSS STAFF TEAM zapraszamy wszystkich pracowników. Swój udział należy potwierdzić wypełniając formularz w recepcji przy bramie głównej. Wystarczy rower i kask!

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora.

 

Top