Facebook
Facebook
Instagram
Pinterest

Rowery Miejskie

Rowery Miejskie

Praktyczne, wygodne i modne rowery miejskie KROSS to idealny środek transportu w coraz bardziej zatłoczonych miastach. W naszej ofercie znajdą coś dla siebie zarówno fanki eleganckich rowerów damskich, miłośnicy stylowych cruiserów jak i pasjonaci szybkiego, miejskiego trybu życia.
Filtruj
Segment roweru
E-Bike

Grupa rowerów E-bike to solidne i sprawdzone konstrukcje KROSS. Są połączone z wysokiej klasy bezszczotkowym silnikiem elektrycznym oraz nowoczesną baterią zintegrowaną z bagażnikiem lub miejscem na bidon. Rowery KROSS z serii E-bike wspomagają pedałowanie za sprawą zaawansowanej elektroniki. Odczytuje ona ruch obrotowy korby, dlatego dynamiczne przyspieszanie i pokonywanie dużych odległości nie stanowi problemu. Wspomaganie wyłączane jest automatycznie w momencie wciśnięcia dźwigni hamulca. Duża ilość biegów, wygodne i szerokie siodło, przedni amortyzator w połączeniu z możliwością regulacji stopnia wspomagania napędu - dają w sumie niespotykany dotąd komfort jazdy.

Porównaj
Porównaj
City

Linia City to wyjątkowa mieszanka stylu, elegancji i pragmatyzmu. Cała seria została zaprojektowana tak, aby każdy znalazł rower odpowiedni do swoich potrzeb, czyli pasujący wyglądem i odpowiadający parametrami, niezależnie - czy szuka stylowego roweru do popołudniowych przejażdżek, czy codziennego środka transportu w zatłoczonym mieście. Wysokiej klasy komponenty zapewniają efektywność i komfort jazdy, pozwalają czerpać z niej czystą przyjemność.

Porównaj
Porównaj
Porównaj
Porównaj
Porównaj
Porównaj
Porównaj
URBAN

Kross Urban to nowa kategoria rowerów stworzona z myślą o szybkim przemieszczaniu się po zatłoczonych metropoliach. Modele: Inzai, Noru i Seto o optymalnej do miasta geometrii gwarantują wygodę oraz łatwe manewrowanie. Dwa kompaktowe modele Flex, to przede wszystkim praktyczność – można nimi poruszać się swobodnie, a w dowolnym momencie złożyć je do rozmiaru walizki i przesiąść się do komunikacji miejskiej. Rowery z serii Urban dotrzymają kroku każdemu, kto żyje w szybkim, miejskim rytmie. Niepowtarzalny, ascetyczny design i ograniczony do minimum osprzęt, wykorzystujący najnowsze rozwiązania, pozwoli stylowo i szybko przedzierać się przez morze ludzi i rzeki samochodów. Kross Urban to 100% miasta zamkniętego w rowerze.

Porównaj
Porównaj
Porównaj
Porównaj
Porównaj
Modo

Seria MODO to nie są typowe rowery miejskie. Bissette, Tresse, Satine i Silk powstały z myślą o relaksie. Mają za zadanie dostarczyć maksimum komfortu będąc jednocześnie modnym dodatkiem, który uzupełni miejską stylizację każdej, podążającej za trendami, kobiety. Specjalnie wyprofilowana i wykonana z materiału Performance Alu rama ułatwia wsiadanie oraz zsiadanie. Idealnie dobrane odległości miedzy ergonomicznym siodełkiem a szeroką i giętą kierownicą zapewniają wygodną pozycję podczas weekendowej wycieczki czy codziennej jazdy po mieście. Wszystko to gwarantuje dopasowanie do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagającej kobiety.

Porównaj
Porównaj
Porównaj
Porównaj
Cruiser

Grupa Cruiser to rowery dla ludzi odważnych, chcących wyrazić siebie poprzez styl. Najnowsze modele: Peper i Salt to limuzyny wśród rowerów, które pozwolą wyrwać się z szarości i monotonii dnia codziennego. Zostały zaprojektowane z myślą o indywidualistach, którzy docenią ich niepowtarzalny design. Nasze cruisery nie są rowerami dla ludzi goniących za życiem, są dla tych, którzy potrafią cieszyć każdą jego chwilą.

Porównaj
Porównaj