PL PL

Podium Kross Racing Team

Miniony weekend obfitował w sukcesy zawodników Kross Racing Team, którzy 6 razy stawali na podium – 3 razy na najwyższym, 2 razy na drugim i 1 na najniższym stopniu.

Puchar Polski XCO i XCE

W sobotę i niedzielę, w Białymstoku, odbyły się wyścigi Pucharu Polski w konkurencji Sprintów (XCE – Eliminator) oraz Cross Country (XCO). W sobotnim wyścigu Eliminatora wygrała Katarzyna Solus-Miśkowicz, która w zeszłym roku została Mistrzynią Polski w tej konkurencji. W niedzielnym wyścigu XCO wystartowała dwójka zawodników KRT, Katarzyna Solus-Miśkowicz ponownie zajęła 1. miejsce, a Kornel Osicki zajął 2. miejsce w wyścigu mężczyzn.

Enduro

W sobotę na Ślęży odbyła się pierwsza edycja zawodów EMTB Enduro, w której wygrał Mariusz Bryja jeżdżący na rowerze KROSS Moon. Był to pierwszy start „Briana” od ponad roku. Jednocześnie dobra jazda pozostałych zawodników Kross Racing Team pozwoliła na zajęcie 3. miejsca drużynowo.

Maraton (XCM)

Ostatni weekend był również startem cyklu Bike Maraton, w którym wystartował Bogdan Czarnota. Na starcie zawodów w Miękini (pod Wrocławiem) stanęło niespełna 2000 osób, w tym ponad 150 na dystansie GIGA. Wśród nich drugie miejsce zajął Bogdan Czarnota, który powoli wraca do formy, co udowodnił już przed tygodniem w Chorwacji, gdzie w dobrze obsadzanym wyścigu zajął 7. miejsce.

Data dodania: 14.04.2014